Луцький національний технічний університет завжди прагне надавати своїм співробітникам і студентам найкращі можливості для професійного розвитку та міжнародного співробітництва. З 17 червня по 19 червня в університеті Лодзька Політехніка (Польща) проходили неймовірно насичені тренінги на тему «Інноваційні засоби та методи викладання, навчання та тренування», а саме навчання коучингу.

коучинг

На запрошення приймаючої сторони участь у зазначених заходах взяла провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків та викладач кафедри іноземної та української філології за сумісництвом Ольга Гнатюк. Навчальна програма проходила в рамках 2 частини проєкту "Європейський консорціум інноваційних університетів для України" (ECIU4Ukraine)» за кошти національної агенції академічних обмінів Республіки Польща NAWA.

коучингкоучинг

Перша частина такого навчання відбулась у жовтні 2023 року, піс час якого представники з 10 українських університетів вивчали методи активного навчання, корисні інструменти для активної взаємодії зі студентами, вступ до проблемного/викликового навчання, оцінювання результатів навчання та коучинг як ефективна стратегія викладання та навчання.

коучинг

Цього разу увага була зосереджена виключно на коучингу, охоплюючи такі ключові теми: основи коучингу, модель коучингових змін, процес коучингу (модель GROW), правила постановки питань, сітка цілей, визначення ресурсів, цінності, переконання та їх зміна, робота зі звичками, надання ефективного зворотного зв’язку та робота з емоціями.

коучингкоучинг

Своїми знаннями та досвідом охоче ділились запрошені тренери та сертифіковані коучі, а саме Рафал Никєль (Rafał Nykiel) та Катажина Бус Никєль (Katarzyna Buss Nykiel). Завдяки їхній невтомній праці, команда учасників з ентузіазмом занурилася у вивчення коучингу. Цей процес перетворився на простір для захоплюючих та глибоких дискусій, цікавих відкриттів і безцінного досвіду. Навчання коучингу допомогло опанувати мистецтво ставити питання, які відкривають нові перспективи та можливості для особистого і професійного зростання.

Загалом, такі заходи є важливими для розвитку міжнародного співробітництва та спільної роботи над вирішенням глобальних викликів сучасності. Луцький національний технічний університет вдячний за допомогу українським університетам та підтримку вищої освіти в Україні!