З метою популяризації принципів академічної доброчесності в освітньому процесі кафедрою лісового господарства організовано семінар-тренінг для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 205 «Лісове господарство».

вв

Спікером заходу був Олександр Канагеєв – провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Луцького НТУ.

Студенти спеціальності мали можливість не лише ознайомитись із положеннями, якими регламентовано дотримання академічної доброчесності в університеті, а й висловити пропозиції і побажання, які будуть враховані при подальшій роботі відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Луцького національного технічного університету.

вв

Учасники семінару-тренінгу подякували за змістовний захід і висловили впевненість у використанні отриманих знань у нинішній і подальшій діяльності.

Кафедра лісового господарства