До 20-річчя першого набору екологів в ЛНТУ: серед випускників кафедри – 6 кандидатів наук

Масу позитиву та гарних вражень залишив після себе святковий першовересневий день. Зустріч з першокурсниками, їх знайомство з університетом, посвята у студенти – це завжди приємний, урочистий та хвилюючий момент. Але водночас, це ще і гарний привід згадати наших випускників, для яких Луцький НТУ у свій час дійсно став полюсом росту та початком відліку кар’єри і професійного зростання. Тих, хто зараз приходить на святкові заходи та відкриті лекції, круглі столи та конференції і мотивує наших студентів до майбутніх кар’єрних злетів та самореалізації.

Свято відшуміло, та воно стало приводом згадати і відзначити випускників кафедри екології та агрономії, які обрали шлях науковця та викладача. На даний час серед тих, хто здобув диплом еколога у Луцькому НТУ, шестеро випускників захистили кандидатські дисертації, отримали науковий ступінь та успішно працюють в навчальних або наукових закладах України, від її західних теренів (Луцьк) до східних (Харків).

Отже, успішні науковці – випускники кафедри екології та агрономії:

• Бортнік Андрій Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук, провідний науковець Поліської дослідної станції ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського, м. Луцьк.
  • Коляда Ольга Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології та біотехнологій в рослинництві Державного біотехнологічного університету, м. Харків.
  • Андрощук Інна Ігорівна, кандидат економічних наук, заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач економічних дисциплін, Технічний фаховий коледж Луцького НТУ, м. Луцьк.

• Мельник Юлія Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ, м. Луцьк.
  • Буснюк Світлана Володимирівна, кандидат економічних наук, викладач економічних дисциплін,Технічний фаховий коледж Луцького НТУ, м. Луцьк.
  • Рибак Юлія Леонідівна, кандидат сільськогосподарських наук, викладач кафедри лісового та садово-паркового господарства, Волинський національний університет імені Лесі Українки, м. Луцьк.

2 липня, під час урочистостей, присвячених 55-річчю рідного університету, більшість наших молодих науковців – випускників кафедри екології та агрономії відвідали рідний університет (на фото), зустрілися зі своїми викладачами, обмінялися спогадами та враженнями.

Чекаємо на збільшення числа науковців серед випускників ОП «Екологія», адже на даний час декілька з них проходять навчання в аспірантурі та активно працюють над дисертаційними дослідженнями.

Кафедра екології та агрономії