Еко-акція: у Луцькому НТУ з’явилися півсотні молодих берізок

З нагоди Всесвітнього дня Землі, у Луцькому НТУ відбулася екологічна акція із висадки дерев. Озеленення території реалізували спільними зусиллями викладачів та студентів ЛНТУ і Громадською організацією «Дім еволюції».

Як і годиться, перше деревце посадила ректор Луцького НТУ Ірина Вахович: «Ми сьогодні маємо чудову нагоду приєднатися до всепланетарної акції озеленення, спільно з громадською організацією «Дім еволюції». Ними були презентовані саджанці берізок і це є початком величезної акції, яка стане традиційною на території нашого університету. Я бажаю усім гарного настрою і завжди дбати про природу та про її майбутнє».

Закликала берегти природу та планету і долучатися до екологічних заходів керівниця ГО «Дім еволюції» Руслана Кот: «Ця акція присвячена Міжнародному дню матері-Землі, який відбувся минулого тижня 22 квітня. Висадка дерев - це конкретний прояв любові до планети Земля, а також до нас - людей, оскільки дерево за своїми властивостями є цінним як для людини, так і для планети .Тому ми вирішили залучати старше покоління і молодь, аби діти спостерігали, брали приклад і долучалися до подібних акцій. Тож нехай сьогоднішня наша зустріч стане продуктивною і стане традицією».

Згодом до вітального слова долучилася Наталія Грабовецька - Голова ГО «Фундація Мистецького Розвитку Наталії Грабовецької». Вона наголосила на тому, аби не відбувалося знищення природи, потрібно мотивувати дітей та молодь до висадки дерев: «Коли вони докладають багато зусиль, щоб виростити з маленького деревця велике, тоді вони не будуть палити, нищити, ламати, а цінуватимуть і зовсім інакше будуть ставитись до того, що вони зростили. Тому сьогодні в нас відбувається така прекрасна акція, в якій ми навчаємо один одного цінувати природу».

Так, до висадки півсотні беріз на території університету долучилися і викладачі і студенти. Подекуди науковці приходили цілим складом кафедри, аби проявити небайдужість до доброї справи і показати приклад студентам. Водночас, молодь, не цураючись бруду чи роботи з лопатою, взяли активну участь у висадці дерев та залишили свій «зелений» слід в ЛНТУ.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Фото-Михайло Огроднічий. Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1855515361269172