Відбулось фінальне тестування 1-го регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkillsUkraine за компетенцією «Мехатроніка» (Ліга Профі).

Учасниками команди від Луцького національного технічного університету стали студенти кафедри Прикладна механіка та мехатроніка Гордій Тарас гр. ІМм-11 та Вишнивецький Орест гр. ІМ-41, керівник – доцент кафедри Прикладна механіка та мехатроніка Наталія Гулієва.

Спонсор в компетенції «Мехатроніка» ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничніх коліс. Методичними партнерами в компетенції «Мехатроніка» є Festo – провідний постачальник технологій автоматизації та лідер в галузі виробничого навчання, освітніх програм, що виступає за інновації та технології в 176 країнах світу, Регіональний спеціалізований центр з компетенції «Мехатроніка» WorldSkillsUkraine, який організований на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

ЛНТУ висловлює окрему подяку Євгену Риженко,керівнику дидактики ДП «FESTO», Миколі Якимчуку,професору кафедри мехатроніки та пакувальної техніки, Сергію Худолію, доценту кафедри електроприводу НТУ «Дніпровська політехніка».

«Довгий шлях починається з кроку. Україна долучилася до цих масштабних, знаних в усьому світі змагань лише 6 років тому. Однак за цей період уже виросло покоління прихильників WorldSkills. Пишаюся, що ми продовжуємо йти дорогою визнання української молоді у світі. Тож проведення конкурсу має і буде підтримуватися» – звернувся Президент України Володимир Зеленський.

Кафедра прикладної механіки та мехатроніки