Майбутні економісти та управлінці персоналом на «Кромбергенд Шуберт»

Захоплюючу екскурсію 11 квітня відвідали студенти груп УП-41 та ЕКс-21. Майбутні економісти та управлінці персоналом під керівництвом викладачів кафедри економіки ознайомилися з діяльністю одного з провідних підприємств нашого регіону – спільної німецько-української компанії «Кромберг та Шуберт», що посідає провідне місце серед промислових виробників області.

Протягом екскурсійного візиту студенти дізналися про особливості організації  виробничого процесу на підприємстві, специфіку виробництва та організації  праці і виробничих відносин. Варто зауважити, що значне позитивне враження справила система організації трудового процесу на підприємстві, базована на новітніх технологіях та управлінських новаціях. При цьому варто відзначити специфіку інтенсифікації та взаємозамінності виконання суміжних операцій. Відтак, відвідини високотехнологічного виробництва, на якому використовуються сучасні передові технології, дозволили студентам розширити свої знання та практичні навички у сфері промислової діяльності.

Професор кафедри економіки

Рудь Н.Т.