Майбутніх бізнесменів Луцького НТУ ознайомили із роботою міського центру зайнятості

Після відвідання ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» 11 квітня 2018 року у другій половині дня студенти факультету бізнесу груп ЕКс-21 та УП-41 в супроводі викладачів кафедри економіки професора Надії Рудь та доцента Антоніни Гордійчук завітали на навчально-пізнавальну екскурсію до Луцького міського центру зайнятості. Захід відбувся в рамках відзначення 10-річчя надання Луцькому технічному університету статусу національного.

Директор Луцького міського ЦЗ Олена Шишова та фахівець центру Юлія Харічкова провели для студентів екскурсію, ознайомили з основними принципами роботи сучасної сервісної служби та можливостями для кожного пошукача.

Поспілкувався із молоддю успішний випускник Луцького НТУ директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, який розповів про стан і перспективи сучасного ринку праці у регіоні, а також про можливості для молодих спеціалістів знайти достойну та високооплачувану роботу.

В рамках екскурсії студенти мали нагоду ознайомитися із практичними аспектами роботи міського та обласного центрів зайнятості. Зокрема, це надання консультацій з пошуку роботи громадянам, проведення тематичних тренінгових занять, фінансова підтримка особам, які бажають відкрити власну справу, профорієнтаційні послуги молоді.

У секторі самостійного пошуку роботи студентам показали, як і де можна знайти необхідну інформацію для того, щоби підібрати потрібну вакансію. Окремо зазначили: можна відвідати семінари і тренінги, які орієнтують на відкриття уже власної справи.

Зацікавили студентів паспорти найуспішніших роботодавців нашого регіону, в яких кожен може віднайти необхідну інформацію щодо тієї чи іншої компанії, де хотів би працювати. Досить доступно та стисло у паспортах зазначено чим займається підприємство, його керівництво та контактні дані.

Також студенти пройшли базове профорієнтаційне тестування, спрямоване на визначення здібностей та особистісних якостей, необхідних для успішного працевлаштування. Працівники центру надали низку корисних порад щодо вибору місця роботи, складання резюме, підготовки мотиваційних листів тощо. У рамках зустрічі була досягнута домовленість щодо подальшої співпраці.

Староста групи ЕКс-21 факультету бізнесу, Петро Пилюк