Дочка Прометея, дивоцвіт України: у Луцькому НТУ відзначили річницю народження Лесі Українки

У Луцькому національному технічному університеті відзначили 150-ту річницю від дня народження видатної поетеси Лесі Українки. Захід організували працівники бібліотеки Луцького НТУ, залучивши викладачів та студентів ЗВО.

Її називають дочкою Прометея, волинською Мавкою, дивоцвітом України… невідмінним впродовж століть лишається твердження про «нашу Лесю», яку цінують і поважають в усьому світі, бережуть її творчі надбання і передають із покоління в покоління її джерело мудрості та незламності.

Ведучою заходу стала начальник відділу комплектування та наукової обробки документів Марія Богдан.

Учасники заходу мали можливість переглянути фільми про життя, становлення та кохання Лесі Українки. Крім того, про родинне коло Лесі розповіла доцент кафедри іноземної та української філології Тамара Никонюк, про життя і творчість поетеси розповіла доцент Наталія Шкляєва, а продекламувала вірші доцент Алла Мартинюк.

Студенти та викладачі взяли участь в інтерактиві на знання цікавих фактів із життя Лесі Українки, а а також представили до уваги власні твори про відому поетесу.

Насамкінець, учасники заходу оглянули книжкову виставку «Геніальна поетеса української літератури», яка ознайомила молодь із геніальною поетичною спадщиною Лесі Українки, повідала про її життя та творчість і проілюструвала багату мистецьку палітру.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1807038232783552