Герої не вмирають: у Луцькому НТУ вшанували пам’ять Небесної Сотні

Сім років тому 20 лютого десятки українців ціною власного життя довели усьому світу, що Україна існувала, існує і завжди буде існувати як сильна і демократична держава. Саме цей день став Днем вшанування їхньої пам’яті…  Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Тож, саме цього дня відділ молодіжної політики та соціокультурної роботи провів тематичний захід, аби в котре нагадати усім ціну свободи. Так, студентам Луцького національного технічного університету розповіли про історичні події 2013-2014 рр, феномен Революції Гідності та продемонстрували документальний.

Також, поділилися своїми спогадами та переживаннями тогочасних подій із молодим політехівцями запрошені гості – активні учасники подій на Майдані: випускник ЛНТУ, учасник АТО -доброволець Олексій Кузик та отаман ГО «Козацьке стрілецьке братство» Володимир Перчук.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...