ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»яка відбудеться 19 травня 2023 р.

Робота конференції планується за напрямами:

• Актуальні проблеми фізичного виховання в різних типах закладів освіти.
  • Проблеми підготовки спортсменів в закладах освіти.
  • Фізіологічні та медичні аспекти фізичного розвитку та фізичного виховання різних груп населення.
  • Проблеми сучасної освіти та підготовки фахівців з фізичної культури і спорту.

Форма проведення конференції: змішана (online, offline), очна, дистанційна (з можливістю приєднатися до роботи конференції на платформі Zооm).

Покликання на конференцію Zoom: https://us04web.zoom.us/j/4955309378?pwd=WERYMmFIVTB3ditpWmxCMDRWNlQzUT09   Ідентифікатор конференції: 4955309378; Код доступу: 727; Початок о 10.00

Для участі у конференції просимо зареєструватися, заповнивши Онлайн-форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lIAORQlUsEYdQUKFOLHDMnDKDwIZtq3qnZ5l3eB8T9s/edit

Робоча мови конференції: українська

Мови тез конференції: українська, англійська, польська, литовська.

За результатами конференції буде виданий електронний збірник матеріалів.

Збірник буде надіслано протягом 14 днів після завершення конференції.

Адреса оргкомітету конференції: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, Волинська обл. (кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я), fv@lntu.edu.ua

Координатори конференції:

З питань організації:

Ковальчук Володимир Ярославович +380 50 836 3970

З питань формування  та розсилки збірника:

Лахай Оксана Василівна +380 96 750 4296

Участь у конференції безкоштовна

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Оргкомітет приймає матеріали обсягом від 2 до 4 сторінок у форматі А-4, набрані у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх.

Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5 усі поля сторінки – 2 см.

Порядок розташування структурних елементів тексту тез на сторінці

НАЗВА ТЕЗ (ВЕЛИКИМ НАПІВЖИРНИМ ШРИФТОМ)

Ініціали та прізвище авторів:

П. П. Петренко, І. І. Іваненко

Е-mail:

penrenko@ukr.net, ivanenko@ukr.net

Повна назва організації та місто:

Луцький національний технічний університет, м. Луцьк

(все по центру)

Текст тез (по ширині)

Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [4, с. 41], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.

Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані у зазначений термін. Відповідальність за науковий рівень матеріалів доповідей, достовірність поданої інформації несуть автори (відповідальність за зміст матеріалів, підготовлених студентами, несуть наукові керівники).