Коктейлі та суші на «Містер і Міс ФБ» у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті обирали найкращого «Містера» та найпрекраснішу «Міс» факультету бізнесу.

Розпочали дійство веселі й запальні ведучі Владислав Козачок та Роман Скулинець. Вони пообіцяли присутнім, що переможе кращий з кращих, найкрасивіша із найкрасивіших, а також ознайомили усіх із форматом заходу та розповіли про послідовність конкурсів.

Загалом захід розділили на чотири етапи: відеопредставлення, конкурс талантів, інтелектуальний конкурс та фінальний танець-дефіле.

Тож основна частина битви за звання «найкращого» розпочалася з відеоробіт. Кожен із учасників представив ролик із презентацією себе, своїх інтересів та життєвих позицій.

Далі наступив блок із представленням талантів від учасників. Пристрасним танцем розпочала конкурс Юлія Шумик. Дівчина продемонструвала неймовірну гнучкість та граційність у  танці з віялами під східні мотиви. У відповідь, глядачі подякували за виступ бурхливими оплесками.

Наступною показала талант декламування поезії Тетяна Якобчук. Під музичний супровід студентка прочитала ліричний вірш.

Розігрів публіку приготованими на сцені коктейлями Дмитро Мельник, який демонстрував свій талант бармена. Хлопець майстерно приготував напої та пригостив ними журі, аби ті змогли оцінити рівень його талановитості. Куштували коктейлі судді уже під вокал наступної учасниці – Марії Фурманюк. Вона подарувала глядачам пісню, під відеоряд із фото власних картин.

У романтичну атмосферу поринув увесь зал під час виступу Заславського Богдана із прекрасною партнеркою. Пара продемонструвала чудову техніку бального танцю і буквально парувала над паркетом університетської сцени.

Своїм смачним талантом поділилася із суддями Русинчук Олександра, котра «підкупила» суддів, пригостивши їх сушами приготованими прямо під час конкурсу на сцені.

Наступним свій авторський вірш представив глядачам Богдан Лебідь. Перейнявшись долею молодих солдат та їхніх близьких, хлопець присвятив поезію воїнам АТО, які обороняють кордони нашої держави і дарують нам мир.

Завершив конкурс талантів Гліб Кушнірук. Він показав відео із демонстрацією свого спортивного таланту. Хлопець має десятки медалей за перемогу у змаганнях із плавання і прекрасно почуває себе у воді, що й зобразив у ролику.

Палку атмосферу свята підтримував  DJ Slavnіy, який своєю запальною музикою підігрівав зал та не давав занудьгувати присутнім ні на секунду. У перерві між конкурсами  ведучі розіграли приз від партнера «Kokos Style»за більшу кількість згаданих пісень з репертуару Олега Винника. Як виявилось, зовсім не легко пригадати усі композиції виконавця за 3 хвилини. Переможцем став студент, який пригадав чотири пісні за відведений час.

Наступним етапом вечора стала перевірка на кмітливість учасників в інтелектуальному конкурсі.  Кожен із конкурсантів отримав доволі каверзні запитання від журі. Усі відповіді були дуже достойні. Також студенти гідно проявили себе в завданні-імпровізації, під час якої навіть ді-джея змусили віджиматися.

Неймовірні пристрасті вирували між учасниками конкурсу на завершальному дефіле. Хлопці й дівчата чудово розіграли загальний танець під саундтрек до фільму «50 відтінків сірого».

На завершення конкурсної частини запросили дівчину із прекрасним голосом – Христину Ващеня.  Вона потішила усіх присутніх чудовим виконанням попурі із пісень «Червона рута», «Я піду в далекі гори» тощо.

До урочистої частини долучився заступник декана факультету бізнесу Юрій Фесіна. Він висловив своє величезне захоплення організацією заходу, виступами конкурсантів, подякував за прекрасне дійство та передав привіт від декана ФБ Надії Хвищун, котра наразі перебуває у відрядженні.

Тож, ведучі разом із суддями перейшли до церемонії нагородження. Так, у номінації «Міс глядацьких симпатій» стала Марія Фурманюк, а «Містером глядацьких симпатій» – Гліб Кушнірук.

Нарешті, після тривалої інтриги, член журі, голова молодіжної ради Луцька Дем’ян Петрик нарешті оголосив переможців конкурсу. Отже, Міс та Містером факультету бізнесу Луцького НТУ стали Юлія Шумик і Дмитро Мельник. Інші  учасники розділили між собою титули «Містер брутальність» та «Міс елегантність», «Міс та Містер Стиль».

Загалом, вечір відбувся в піднесеній, танцювальній, веселій та імпульсивній атмосфері. Усі конкурсанти дуже гідно представили себе, продемонстрували чудові таланти та вкотре довели, що наша молодь – найкраща!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1212091922278189