Колектив Луцького НТУ відвідав найкращі санаторії Закарпаття

Колектив Луцького національного технічного університету, на чолі із ректором Петром Савчуком, відвідали одні із найкращих санаторіїв Закарпаття «Теплиця» (м. Виноградів) та «Боржава» (с.Довге).

У ході екскурсії, делегація Луцького НТУ ознайомилася із лікувальною базою та номерним фондом санаторію «Боржава». Крім того, відвідала базу відпочинку «Чорна скеля», що знаходиться у підніжжя Чорної гори, поряд із річкою Тиса.

У санаторії «Теплиця» науковці та працівники університету взяли участь у цікавій розважальній програмі, відвідали плавальний басейн із мінеральною водою та басейн із власною термальною водою. Пощастило колективу Луцького НТУ стати учасниками святкового заходу, а саме офіційного відкриття бювету мінеральних вод.

Водночас, делегація Луцького НТУ оглянула одну із найбільш могутніх оборонних ліній Другої світової війни – Лінію Арпада та її бункер, а також мала можливість прогулятися містом Виноградів.

Візит до санаторіїв Закарпаття відбувся у рамках розвитку співпраці та санаторно-курортного оздоровлення працівників Луцького НТУ. Відтак, ректор Петро Савчук та керівники закладів обговорили можливості партнерства та відповідні угоди. Висловлюємо щиру подяку за теплий прийом та нові можливості!

Інформаційний відділ Луцького НТУ

\Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1376780152476031