ЛНТУ в консорціумі університетів з реалізації проекту UTTERLY

20-24 вересня 2021 року у м. Вроцлав (Польща) відбулася триденна зустріч учасників проекту UTTERLY, що реалізується в рамках програми ERASMUS +. Представником від ЛНТУ стала координатор проекту від нашого університету, завідувачка кафедри менеджменту Наталія Вавдіюк. Організатором події виступив Вроцлавський університет науки і технологій (Польща).

foto

Так, протягом трьох днів учасники проекту мали можливість представити свої напрацювання, представити у доповідях власні інноваційні підходи до промоційного викладання та обговорити моделі вдосконалення викладацьких методик.

foto

Загалом зустріч мала підсумовуючий характер, учасники ділилися напрацюваннями та здобутками, яких змогли досягти в рамках проекту. А на прикінці заходу на гостей міста чекала пізнавальна екскурсія вулицями Вроцлава.