Студенти факультету транспорту та механічної інженерії влаштували справжній гендерний батл «Хто зверху?». Гру провели за мотивами відомого телевізійного шоу, де команди чоловіків та жінок змагаються у різних гумористичних конкурсах та доводять свою перевагу.

Фтмі ФтміФтміФтмі

Передусім, привітав студентів із прийдешнім професійним святом автомобілістів декан факультету ТМІ Ігор Мурований. Він відзначив важливість їхнього фаху для розвитку державної економіки та побажав стати справжніми професіоналами своєї справи.

«Нехай ваш шлях складається легко, без гвіздків та порушень!», - підсумував декан.

ФтміФтміФтміФтміФтмі

Так, студентські команди хлопців та дівчат ФТМІ змагалися у декількох видах конкурсів, серед яких була цікава статистика, «Дивоглядки», «Правда чи брехня», музичний конкурс, складання слів, а також «Чоловічі та жіночі штучки».

ФтміФтміФтміФтміФтміФтміФтміФтміФтміФтмі