Тиждень довгоочікуваних зустрічей, нових знайомств, цікавих локацій та перших занять. Так стартував перший тиждень навчання студентів в ЛНТУ.

Сонячна погода сприяє гарному настрою кожного із учасників освітнього процесу. Старшокурсники міцно обіймаються, радіючи зустрічам із одногрупниками, з якими не бачилися впродовж літа. Першокурсники ще трохи сором’язливо, але з величезною цікавістю знайомляться із однолітками та викладачами. Вперше вони відкривають двері, у раніше не знайомі їм аудиторії, та пізнають теми перших лекцій.

Для викладачів цей тиждень теж особливий, бо вони вкотре зустрічаються із тими ще юними людьми, які уже невдовзі стануть колегами, справжніми фахівцями, для яких сьогоднішнє наставництво мудрих і чуйних педагогів надзвичайно важливе.

Тут панує дружба, тут формується осередок щирості, студентської безтурботності, безпеки та комфорту… Тут панує велика родина ЛНТУ. Переглядайте як минув перший тиждень навчання в ЛНТУ у фоторепортажі.

НавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчанняНавчання