Нова генерація політехівців в обличчях!

Ось і відбулася церемонія, на яку ми усі так довго чекали. Посвята першокурсників 2020. Ми з великим трепетом та нетерпінням готувалися до приходу в нашу дружню університетську родину нового покоління політехівців.

Як довго ми на вас чекали. Як же нам кортіло познайомитися з вами. Які ж ми неймовірно щасливі приймати вас у Луцькому НТУ!

Ми вирішили ближче познайомитися із першачками, дізнатися про їхні враження від свята, розпитати про те, як обирали наш ЗВО та почути їхні плани на майбутнє.

Анастасія Кушнір, міжнародні економічні відносини

«Мені дуже сподобалося знайомство з одногрупниками та викладачами, усі дуже круті. Я задоволена своїм вибором і маю багато сподівань».

Остап Поліщук, факультет будівництва, архітектури та дизайну

«Прийшов у Луцький НТУ, бо планую стати успішним архітектором. Знаю, що тут готують хороших спеціалістів своєї справи».

Марина Душак, фінанси, банківська справа та страхування

«Посвята викликала у мене надзвичайні емоції, усе дуже сподобалося. Рада знайомству із одногрупниками та викладачами, надіюся, що навчання буде не менш цікавим і це дасть поштовх до вдалої самореалізації».

Вікторія Савонюк, фінанси, банківська справа та страхування

«Я дуже рада, що вступила на улюблену справу у Луцький НТУ. У мене класні одногрупники і куратор. Я не жалкую про свій вибір, бо це крутий університет».

Володимир Вашук, електроенергетика, електротехніка, електромеханіка

«Обрав цей напрямок, бо маю схильність до технічних наук, мені це подобається та легко дається. Коли обирав університет, керувався саме наявністю технічних спеціальностей, а на Волині це – Луцький НТУ».

Шищук Катерина, фізична культура

«Сьогодні такий емоційний день. Ми дуже хвилювалися, щоб карантин не продовжили. Дуже вже хотілося побачити університет, в якому буду навчатися, познайомитися із одногрупниками і викладачами. Вже не терпиться потрапити на лекції».

Мартинюк Наталія, фізична культура

«Я дуже зраділа, коли дізналася, що в Луцькому НТУ є така спеціальність як фізична культура. Ще зі школи планувала йти у спорт, тому й вступила в цей університет.

Сьогоднішнє свято - прекрасно організоване! Дуже цікаво, весело і яскраво. Емоції переповнюють!»

Назарій Дарчук, психологія

«Обрав ЛНТУ, бо це дійсно крутий університет. Посвята у студенти – яскравий приклад. Так весело, шумно і кольорово… Враження просто чудові! І це тільки початок!»

Владислава Заболотна, міжнародні економічні відносини

«Від посвяти першокурсників отримала дуже чудові враження, група класна, всі справжні, дружні, а очікування від навчання… надіюсь, що буду вивчати те, чого насправді хочу і що я не помилилася в своєму виборі».

Іван Громик, соціальне забезпечення

«Я повністю задоволений, адже знаходжу багато цікавих знайомств і для нас влаштували надзвичайне свято. Надіюся навчання буде хорошим, бо побачив, що і викладачі дуже хороші та веселі».

Вікторія Бортник, дизайн

«Знайомство з одногрупниками пройшло вдало, мені дуже сподобалося, у нас хороший куратор, викладачі та ректор. Із перспектив… навчатися, планувати подальшу кар’єру і йти вперед, розвиватися. Чому Луцький НТУ? Бо він завжди був хорошим університетом і звідси випускалися завжди хороші спеціалісти, до того ж, багато моїх знайомих мають позитивні враження про Луцький НТУ».

Богдана Черкасова, лісове господарство

«Загалом посвята дуже класна, мене переповнюють емоції, а це лише початок. Надіюся в мене все буде добре і я згодом працюватиму за професією. В школі у мене були інші плани, але я зовсім не шкодую, що вступила в Луцький НТУ, надіюся хороші враження лишатимуться і надалі. Наша група – найкраща!»

Денис Чистяков, електроенергетика, електротехніка, електромеханіка

«Дуже цікаво, я познайомився з одногрупниками, всі позитивні і зі всіма можна знайти спільну мову. Вступив в Луцький НТУ, бо мені близька спеціальність, яку я обрав, тим паче, порадила університет моя сестра, яка також тут навчалася».

Віталій Гасюк, факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій

«Мені дуже сподобався університет і місто, тому я би кожному радив тут навчатися. Крім того, тут багато різних секцій, де є можливість розвиватися у спорті».

Андрій Тимчук, факультет бізнесу

«Знайомство відбулося вдало, надіюся далі буде цікаво, навчання пройде гладко і час пролетить швидко. Обрав Луцький НТУ, тому що цей університет ближчий до дому і це дуже зручно».

Ілона Карпюк та Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ