22.03.2022 р. на кафедрі технологій легкої промисловості (далі – ТЛП) Луцького національного технічного університету (далі – ЛНТУ) відбулося засідання робочої групи з метою обговорення освітніх програм в межах спеціальності 182 Технології легкої промисловості: «Технології легкої промисловості» та «Фешн-індустрії» для підготовки бакалавра і «Технології та дизайн в модній індустрії» ‑ магістра.

До даного обговорення було залучено академічну спільноту. Так, у засіданні прийняли участь: декан факультету митної справи, матеріалів та технологій, д.т.н., проф. Валентина Ткачук і запрошені колеги: від Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків) д.т.н., професор Микола Рябчиков (в очному форматі) і від Херсонського національного технічного університету к.т.н., доц. Оксана Закора та к.т.н., доц. Олена Рязанова (в онлайн-форматі).

1

Під час зустрічі на порядку денному були питання щодо актуальності освітніх програм спеціальності 182 для Волинського регіону, акцентовано увагу на раціональності і доцільності додаткових фахових компетентностей та програмних результатів у вищезазначених освітніх програмах та якими освітніми компонентами вони забезпечуються.

В результаті дискусії академічна спільнота надали конструктивні пропозиції гарантам та членам групи забезпечення щодо удосконалення освітніх програм: «Технології легкої промисловості» та «Фешн-індустрії» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і «Технології та дизайн в модній індустрії» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості.

Висловлюємо щиру подяку нашим стейкхолдерам та надіємося на подальшу співпрацю.