Олег Винник, соло на гітарі і торт для журі, - у Луцькому НТУ обрали Міс та Містера МБФ

У Луцькому національному технічному університеті продовжується відбір найрозумніших та найгарніших представників і представниць факультетів. Уже невдовзі переможці змагатимуться у найочікуванішому конкурсі року «Король та Королева Луцького НТУ», а поки претенденти з усіх сил намагаються дістати титул Міс та Містера факультетів. Не оминула битва найкращих і машинобудівний факультет.

Розважав гостей заходу дует ведучих «Open Space» - Владислав Літкович та Василь Лотошинський. Вони ж і представили учасників конкурсу: галантний, упевнений в собі та рішучий Назар Побережний та відкрита до нових знайомств, позитивна і мотивована Аня Буднік; життєрадісний, веселий та різносторонній Віталій Купіч та проста, відверта й цілеспрямована Аліна Дмитрук; харизматичний Роман Пришиблянський і мила, щира й амбіційна Юля Коржик; стриманий, відповідальний та надійний Юрій Хомулко і спонтанна, таємнича й непередбачувана Вікторія Парфенюк.

Для того, аби вибороти звання кращих, парам довелося позмагатися у трьох конкурсах і показати себе у фінальному дефіле. Оцінювали вміння представити себе, інтелектуальні здібності і таланти учасників вельмишановне журі. Отож, до його складу увійшли: Міс МБФ 2018 року Ірина Домнюк, арт-директор SkyBar Family та НК Hollywood В’ячеслав Яворський, Анастасія Круглій – представник магазинів «Арт букет», заступник директора магазинів Apple «Ябко» в РЦ «Промінь» Павло Ващук та Владислав Ільчук – заступник голови Студради Луцького НТУ.

Першим завданням, яке довелося виконати конкурсантам було відеопредставлення. Саме у короткому відео ролику красуням та красеням необхідно було якомога цікавіше та креативніше відрекомендувати себе, розповісти про свої вподобання, хобі та цілі. Згодом хлопці і дівчата похизувалися своїми інтелектуальними здібностями. Зокрема, їм довелося відповідати на неочікувані і доволі серйозні запитання, наприклад: «За що у вашому житті ви відчуваєте найбільшу вдячність?», «Назвіть три речі, які роблять тебе щасливим», «Яка ваша головна ціль, заради якої ви живете?».

Гідно впоравшись із цим завданням, претенденти на звання Міс та Містера показали свої таланти. Тут і справді студенти МБФ виклалися на повну, адже їхні вміння були непередбачуваними, втім вартої уваги, гучних оплесків та найвищих оцінок. Так, полонити серця усіх присутніх дівчат вдалося імпровізованому Олегу Виннику. Крім того, зал зумів поспівати під соло на гітарі та порухатися під запальні сучасні танці, посміятися під виступ стенд-апера і навіть навчитися готувати смачнючий торт. До речі, солодощами членам журі таки вдалося поласувати.

Завершальним етапом у запеклих змаганнях став останній, найкрасивіший вихід учасників на сцену – це дефіле у неймовірних сукнях, що передував найбільш хвилюючій частині вечора – церемонії нагородження. Варто зазначити, що цей конкурс оцінювався таємним шляхом.

Після того, як були поставлені останні оцінки, а усі конкурси опинилися позаду, подякувати за чудовий вечір вийшов декан машинобудівного факультету Ігор Цизь. Він наголосив, що усі учасники уже є найкращими, адже впевнено вийшли на сцену, аби показати свої таланти та вміння і довести свою першість.

«Прекрасний захід, чудові молоді люди. Я думаю присутні у залі, які не набралися сміливості взяти участь у конкурсі, нині заздрять, але така можливість поєднати таланти, гумор, інтелект буде наступного року. Я дуже радий, що на нашому факультеті є такі прекрасні студенти. Дякую!».

До слова також долучився голова студради МБФ Андрій Корейба: «Хочу привітати наших учасників, ви усі – молодці і підтримуєте високу планку нашого заходу. Крім того, дякую усій команді МБФ за підтримку і допомогу, адміністрації університету та нашим спонсорам. Без вас усіх наше свято не відбулося б на такому рівні, яким ми його побачили сьогодні».

Потому глядачі обрали Міс та Містера глядацьких симпатій і гучними оплесками підтримали фаворитів Юрія Хомулко та Анну Буднік. Подякували за високу організацію свята й члени журі та побажали учасникам конкурсу нових здобутків і перемог, а насамкінець судді оголосили результати оцінювання. Отож, Містером вишуканість став Роман Пришеблянський, Містером мужність став Віталій Купіч, Віце-містером МБФ обрали Назара Побережного. Натомість Міс-елегантністю визнали Аліну Дмитрук, а Міс-чарівністю Вікторію Парфенюк, звання Віце-міс МБФ здобула Юлія Коржик. Відтак, переможцем конкурсу та здобувачем титулу Містер МБФ 2019 став Юрій Хомулко, а Міс МБФ 2019 - Анна Буднік.

Вітаємо переможців та конкурсантів і пам’ятайте, що найбільші здобутки ще попереду!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1207678139386234