Робоча зустріч щодо реалізації грантового проєкту UTTERLY відбулася в ЛНТУ

В ЛНТУ 18.08.2021 року проведено робочу нараду відповідно завдань реалізації першого робочого пакету грантового проєкту UTTERLY щодо просування європейських освітніх інновацій в Україні.

foto

Мета проєкту – демонополізування формальних систем професійного розвитку та сертифікації викладачів університетів шляхом створення чотирьох незалежних Національних центрів сертифікації викладачів та десяти їхніх філій, які будуть об’єднані в одну загальну мережу та зосередяться на підвищенні якості викладання в університетах.

foto

Відповідно до завдань першого робочого пакету реалізовується дослідження щодо існуючих концепцій викладання, інституційного забезпечення,  досконалості викладання, вивчаються компетентності та навички викладачів у окремих країнах ЄС.

В ЛНТУ проведене анкетування професорсько-викладацького персоналу щодо розвитку професійних компетенцій, обговорено діючу модель професійного розвитку викладачів. Проведене опитування буде використовуватись для подальшого порівняльного дослідження. Також прийнято рішення щодо формування документів щодо оплати праці персоналу на даному етапі реалізації проекту.