Напередодні Дня працівників харчової промисловості та з нагоди Тижня факультету митної справи, матеріалів та технологій, в ЛНТУ влаштували благодійний ярмарок.

ФММТ ФММТФММТФММТФММТФММТ

Зі слів декана ФММТ Валентини Ткачук, ініціатива проведення заходу належить студентам факультету. «Підхопили» ініціативу викладачі усіх кафедр та, зокрема, доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксана Речун, яка викладає дисципліну «Організація прав захисту споживачів». Долучилися до організації масштабного ярмарку студенти різних курсів та спеціальностей, вони власноруч готували смаколики за різними рецептурами та із концептуальною подачею і зовнішнім оформленням страв. Доєдналися і партнери факультету, зокрема власні смачні вироби передала фуд-компанія «Дмитрук».

ФММТФММТФММТФММТФММТ

Усі охочі мали можливість долучатися до ярмарки та за символічну ціну придбати вироби студентів.
 Виручені кошти організатори заходу передали волонтерському центру ЛНТУ, а це більше 22 тисяч гривень. Кошти будуть спрямовані на допомогу військовим 53-го батальйону 100 ОБр ТрО.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

«Вперше ми робимо такий масштабний факультетський захід, нам вдалося залучити неймовірну кількість учасників та презентувати дуже гарні і смачні вироби наших студентів. Сподіваємося, що такі ярмарки стануть нашою новою традицією», - наголошує Валентина Ткачук.

ФММТФММТФММТФММТ