Ще восени минулого року НПП кафедри будівництва та цивільної інженерії доц. Юлія Мельник та доц. Олег Верешко разом із здобувачами розпочали облаштування території Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини.

БлагоустрійБлагоустрійБлагоустрійБлагоустрій

Прилегла площа установи, легко кажучи, перебувала не в досить належному стані, а коштів і ресурсів для її впорядкування на сьогодні обмаль. Тож науковці та здобувачі розпочали свою роботу з розробки проєкту благоустрою, який виконується в рамках роботи архітектурно-проектного студентського конструкторського технічного бюро ЛНТУ та є темою випускної атестаційної роботи на бакалаврському рівні.

БлагоустрійБлагоустрійБлагоустрій

Весною були висаджені декоративні дерева та кущі, облаштовані квітники, а також закладені теплі грядки для вирощування овочів та зелені, аби малеча мала змогу вивчати як ростуть та розвиваються рослини.

Майстер клас з облаштування грядок провела доцент кафедри агрономії Луцького національного технічного університету Марія Августинович. Вона розповіла та продемонструвала як саме облаштувати високу грядку, як здійснити посів і які культури краще вирощувати в таких умовах, а також закцентувала увагу на особливостях подальшого догляду за ними. Тож цьогоріч для малечі буде не лише красиво та квітучо, але і корисно.

БлагоустрійБлагоустрійБлагоустрійБлагоустрійБлагоустрій

Факультет архітектури, будівництва та дизайну

Факультет аграрних технологій та екології