Участь команди ЛНТУ в моніторингу проекту Utterly

29 вересня, офісом Erasmus Erasmus+  проведено моніторинг проєкту Utterly, на якому координатори та менеджери звітували про особливості реалізації робочих пакетів проєкту.

foto

Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Кухарський зазначив про виклики, зміни, практики, охоплення, закупівлю обладнання, фрмування програм сертифікації та інше.

Потому, з презентаціями за результатами проектної діяльності виступили учасники з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Криворізького національного університету, Луцького національного технічного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національна академія педагогічних наук України та Спілки ректорів Вищих навчальних закладів України.