Науково-педагогічному колективу ЛНТУ вручили почесні відзнаки

У Луцькому НТУ відбулося засідання трудового колективу, під головуванням ректора ЗВО Ірини Вахович. Зустріч перейняла урочистий настрій, адже напередодні Дня працівників освіти науково-педагогічний колектив ЗВО отримав почесні відзнаки.

Ірина Вахович привітала колектив ЛНТУ із професійним святом: «Я бажаю, щоб у кожного було натхнення, вимагайте максимум від себе, будьте хорошими колегами, любіть життя і те середовище, у якому ви перебуваєте і розвиваєтеся. Я дуже хочу, щоб це середовище у Луцькому національному технічному університеті було найкращим».

Так, ректор вручила почесні грамоти голови Волинської обласної ради асистенту кафедри лісового господарства Юрію Шимчуку, секретарю факультету митної справи, матеріалів та технологій Надії Мартинюк, доценту кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександру Панасюку та доценту кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Миколі Поліщуку.

Від імені Луцького міського голови оголошені подяки асистенту кафедри архітектури та дизайну Русланові Чугаю, доценту кафедри права Олександрі Філюк. Від голови Луцької районної ради почесні грамоти отримали заступник головного бухгалтера Вікторія Ващук, фахівець з міжнародних зв’язків Ольга Гнатюк та директор бібліотеки Світлана Бакуменко.

Грамоти від Луцького національного технічного університету отримали фахівець І-ої категорії факультету митної справи, матеріалів та технологій Неля Венська, доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Тетяна Божко, фахівець І-ої категорії факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Валентина Баховська, доцент кафедри обліку і аудиту Ольга Гаврилюк, доцент кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Майборода, завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Олена Пахолюк, доцент кафедри екології та агрономії Віталіна Федонюк, старший викладач кафедри архітектури та дизайну В’ячеслав Шмельов.

Вітаємо наших науковців та педагогів із професійним святом і отриманням відзнак! Бажаємо натхнення на нові досягнення і гідної винагороди за плідну і невтомну працю!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції