НАУКОВЦІ ЛУЦЬКОГО НТУ –
НА ВАРТІ ІННОВАЦІЙ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

23-25 травня 2017 року на кафедрі інженерного та комп’ютерного забезпечення агропромислового комплексу відбулася VI всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні технології в АПК».

Формат конференції передбачав участь науковців Луцького національного технічного університету, а також гостей з Києва, Львова, Кропивницького, Житомира, Рівного.

На пленарному засіданні з вітальними словами до учасників конференції звернулись ректор Петро Савчук і проректор Сергій Шимчук, які наголосили на особливостях наукової роботи у сферах, пов’язаних з сільськогосподарським виробництвом, окреслили перспективні напрямки майбутніх досліджень.

Цікавими були доповіді професора кафедри механіки Національного університету біоресурсів і природокористування України Володимира Ковбаси на тему «Контактні задачі та їх розв’язання в землеробській механіці» та вченого секретаря Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України Ірини Дуць на тему «Особливості формування урожайності насіння льону олійного залежно від агротехнологічних прийомів вирощування в умовах Західного Полісся».

Під час секційних засідань увага науковців була зосереджена на результатах дисертаційних досліджень. Бурхливе обговорення викликала доповідь кандидатської дисертації Романа Крупича (Львівський НАУ).

За результатами конференції видано збірник тез доповідей та збірник наукових статей «Сільськогосподарські машини», а також направлено звернення до місцевих органів влади щодо необхідності більш ефективної реалізації результатів досліджень, представлених у доповідях учасників конференції.

Володимир Дідух,
професор кафедри інженерного та