Перейти до основного вмісту

 

Не екскурсія, не гостьова лекція, а системна підготовка протягом усього семестру на ФАТЕ

 

 

Застосування новітніх  технологій в агровиробництві  призвело до коригування способів обробки сільськогосподарських культур та управління полями. Сучасні технології змінюють концепцію сільського господарства, зробивши його більш вигідним та ефективним. Серед таких інновацій можна виділити: ГІС та GPS -технології в сільському господарстві, супутникові знімки, дрони та аерофотознімки, онлайн-дані та ін. Як результат, сучасні агровиробники отримують значні вигоди від інновацій у сільському господарстві. Однак, це потребує і докорінно нового підходу у підготовці фахівців та спеціалістів.

 

Тому на факультеті аграрних технологій та екології у Луцькому НТУ започатковано практику проведення занять на базі тренінг-центру «Волинської Фондової Компанії».

 

 

«Волинська Фондова Компанія» понад 25 років працює на ринку продажів та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки, має напрацювання та спеціалістів у сфері сучасних технологій у сільському господарстві , є лідер на ринку послуг аграріям у регіоні. Це аргопартнер, перевірений часом! (https://vfc.com.ua/ua/).

 

 

 

За ініціативи керівника ВФК, Олександра Спященка, розроблено план проведення занять, узгоджені тематики із робочими програмами професійних дисциплін, що викладаються на освітніх програмах, підібрано професіоналів-практиків, які долучені до освітнього процесу. Слід наголосити, що це не разова акція, не екскурсія чи гостьова лекція. Це системні заняття з угодженим розкладом, протягом усього періоду викладання освітнього компоненту, це можливість безпосередньо у виробничих умовах набути задекларованих компетенцій та програмних результатів навчання. Маємо надію, що така практика дасть результат та дозволить підвищувати рівень підготовки агроінженерів та агрономів для агросектору регіону.

 

 

 

 

Кафедра аграрної інженерії