Прилади «зашкалюють»
від показників допитливості студентів!

Початок весняного семестру студенти четвертого курсу напряму підготовки «Управління персоналом і економіка праці» в рамках дисципліни «Фізіологія і психологія праці» (викладач – професор Тарас Божидарнік) розпочали з відвідування навчально-дослідної лабораторії кафедри фізичного виховання, що знаходиться у спорткомплексі Луцького національного технічного університету.

Метою походу було ознайомлення з різноманітними пристроями для вимірювання індивідуальних показників фізичного здоров’я, зокрема це: спірометр, тонометр, динамометр, вага, зростомір тощо. Студенти також мали можливість обстежити власний стан фізичного здоров’я.

Провела екскурсію доцент кафедри фізичного виховання Луцького НТУ Іванова Анна. Вона розповіла про пристрої і що можна ними визначити, як правильно ними користуватись.

Візит пройшов цікаво, весело, а головне – пізнавально та корисно, адже завдяки цьому студенти отримали нову інформацію, що неодмінно знадобиться у майбутньому.

Дякуємо Тарасу Вікторовичу за цікаво проведене практичне заняття! Сподіваємося, що проведення подібних заходів увійде в нашу спільну традицію.

Марія Карпік та Юлія Чупун,
студенти групи УП-41