Розпочато серію семінарів з вдосконалення освіти Луцького НТУ

Відділ забезпечення якості освіти та неперервного навчання започаткував серію методичних семінарів щодо формування системи внутрішнього забезпечення якості освіти Луцького НТУ. Зустрічі організовуватимуться для гарантів освітніх програм та усіх зацікавлених працівників університету.

Темою першого семінару стала стратегія розбудови системи забезпечення якості освіти у Луцькому НТУ, а головною метою таких заходів, за словами проректора з НПР Оксани Ляшенко, є залучення широкої аудиторії працівників до вирішення актуальних проблем університету.

«Система якості, це коли всі працюють в одному руслі на досягнення позитивного результату», - зауважує Оксана Ляшенко.

Загалом, в ході семінару розглядалися та обговорювалися проблеми стандартизації критеріїв шкали оцінювання, академічної доброчесності, інструментаріїв для проведення внутрішніх опитувань та інші проблемні питання в системі якості освіти Луцького НТУ. Крім того, відділом забезпечення якості освіти та неперервного навчання були надані консультативні роз’яснення щодо освітньої нормативно-правової бази.

Відтак, експерти відділу якості планують проводити такі семінари систематично (раз на два місяці), аби слідкувати за новими освітніми трендами та підвищувати якість освіти у Луцькому НТУ.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото: Ілона Карпюк