Запрошуємо абітурієнтів, роботодавців, здобувачів вищої освіти, випускників, представників професійної спільноти та академічних кіл, інших зацікавлених осіб ознайомитися з проектами освітніх програм Маркетинг і Цифровий маркетинг та взяти участь в їх обговоренні.

Проект ОП Маркетинг 2022 (бакалавр)

Проект ОП Цифровий маркетинг 2022 (бакалавр)

Проект ОП Маркетинг 2022 (магістр)

Будемо вдячні, якщо Ви надасте свої пропозиції заповнивши анкету

Пропозиції чи зауваження у розширеній формі просимо надсилати на офіційну електронну пошту кафедри маркетингу Луцького НТУ: mm@lntu.edu.ua.

Запрошуємо абітурієнтів, роботодавців, здобувачів вищої освіти, випускників, представників професійної спільноти та академічних кіл, інших зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні компонентів проєктів освітньо-професійних (освітньо-наукової) програм Маркетинг спеціальності 075 Маркетинг першого (бакалаврського) рівня (Анкета 1), другого (магістерського) рівня (Анкета 2) та третього (освітньо-наукового) рівня (Анкета 3) вищої освіти для вступників 2020-2021 н.р.

Інформуємо учасників опитування, що в основу проєктів освітніх програм усіх трьох рівнів вищої освіти будуть покладені положення відповідних Стандартів вищої освіти, якими визначені ключові компетентності та програмні результати навчання.

Ваша участь допоможе забезпечити унікальність освітніх програм.

Будемо вдячні, якщо Ви надасте свої пропозиції заповнивши анкету.

Анкета 1 Обговорення компонентів проєкту ОПП Маркетинг бакалавр 2020.

Анкета 2 Обговорення компонентів проєкту ОПП Маркетинг магістр 2020.

Анкета 3 Обговорення компонентів проєкту ОПП Маркетинг PhD 2020

Якщо Ви бажаєте надати пропозиції чи зауваження у розширеній формі просимо надсилати їх на офіційну електронну пошту кафедри маркетингу Луцького НТУ: mm@lntu.edu.ua.

Ваша думка справді важлива!

Будемо раді бачити вас у числі читачів сторінок кафедри маркетингу Луцького НТУ у Facebook та Instagram

Багато цікавої інформації можете знайти на сайті кафедри маркетингу

Кафедра маркетингу Луцького НТУ запрошує Вас до обговорення перспектив запровадження навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти за освітньо-професійними програмами Маркетинг

Будемо вдячні, якщо Ви долучитесь до обговорення, заповнивши анкету.

Опитування потенційних здобувачів вищої освіти за дуальною формою навчання

Опитування роботодавців, які зацікавлені долучитися до дуальної форми здобуття вищої освіти

Ваша думка справді важлива!