На базі студентського науково-практичного гуртка Art-studio кафедри технологій легкої промисловості було підготовлено науково-творчі роботи до Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля 2022» (23–30 червня 2022 р.), організований Студентським Будинком моделей та Оргкомітетом Хмельницького національного університету.
Для участі у Конкурсі було підготовлено роботи в розрізі певних секцій та номінацій.

Фото

Так, Катерина Пожар, ст. гр. ЛП-21 підготувала творчу роботу «FRAGILE VEIL» та подала для участі в Конкурсі «Ескіз колекції одягу», номінація «Живописний ескіз».

Фото

В результаті участі отримано Диплом учасника: Ескіз колекції одягу «FRAGILE VEIL», номінації «Живописний ескіз» / автор К. Пожар, керівник Т. Головенко.

До участі у Конкурсі долучилася Софія Гринюк, учениця 8 класу Жидичинського ліцею № 31 Луцької міської ради, яка періодично є учасником заходів Art-studio із творчою роботою «Весна крізь сльози_2022», написана художніми маркерами в техніці лесирування кольорів та подала для участі в Конкурсі «Ескіз колекції одягу», номінація «Живописний ескіз».

У підсумку отримано Диплом учасника: Ескіз колекції одягу «Весна крізь сльози_2022», номінації «Живописний ескіз» / автор С. Гринюк, керівник Т. Головенко.

Колекцію одягу «Твоя хвиля росту», номінації «Власний погляд» підготував авторський колектив у складі: Христина Яворська (ст. гр. ЛП-21), Яна Дєдух (ст. гр. ЛП-31), Юлія Щерба (технік І категорії кафедри ТЛП), Олександр Шовкомуд (к.т.н., доц. кафедри ТЛП), керівник Т. Головенко (д.т.н., доц. кафедри ТЛП), Л.Назарчук (к.т.н., доц., зав. кафедри ТЛП). Дана колекція була номінована до фіналу Конкурсу.
Фінал Конкурсу відбувся 30.06.2022 р. в онлайн-форматі, де було відзначено всіх номінантів та переможців даного заходу.

Фото

Диплом учасників: Колекція одягу «Твоя хвиля росту», номінації «Власний погляд» / автор Х. Яворська, Я. Дєдух, Ю. Щерба, О. Шовкомуд, керівник Т. Головенко, Л.Назарчук.

Щиро дякуємо колегам з Хмельницького національного університету, Студентському Будинку моделей та Оргкомітету за можливість долучитися студентам та викладачам кафедри технологій легкої промисловості та членам СНПГ Art-studio до Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля 2022» (23–30 червня 2022 р.).