Студент зі спеціальності «Автомобільний транспорт» переміг у конкурсі наукових робіт

Студент групи ТТм-11 кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького НТУ Ярослав Кметь став переможцем Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» за напрямом «Перевезення пасажирів і вантажів та безпека на автомобільному транспорті».

Проводився конкурс на базі кафедри транспортних технологій Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

За результатами рецензування робота Ярослава на тему: «Підвищення транспортної доступності жителів сільської місцевості» отримала позитивні відгуки, а її автор нагороджений дипломом І ступеня.

Наукова робота виконана під керівництвом к.т.н., доцента кафедри автомобілів і транспортних технологій Дембіцького Валерія Миколайовича.

Вітаємо з перемогою і бажаємо творчого натхнення та успіхів у науковій діяльності!