Перейти до основного вмісту

Студентам ЛНТУ розповіли про екологічність та інновації в агрономії

Про особливості добрив та екологічне живлення рослин говорили студенти-агрономи ЛНТУ із запрошеним гостем, продукт-менеджером компанії «Тімак Агро Україна» Марією Панас.

За словами спікера, надзвичайно важливо нинішнім студентам та майбутнім агрономам черпати максимум корисної інформації від практикуючих фахівців, адже це дозволяє бути більш обізнаним в обраній професії і впевненіше себе почувати на практиці.

Долучилися до обговорення теми інновацій та екологічності у вирощуванні і живленні рослин завідувач кафедри екології та агрономії Василь Іванців та старший викладач кафедри Марія Августинович.

«Якщо ви хочете працювати в агрономії, я розкажу вам кілька корисних речей, ту інформацію, яка буде цікавою і потрібною вам у майбутньому. Це досвід міжнародної компанії, напрацьований роками та об’єднаний кількома країнами світу, який тепер можуть використовувати фермери і тут, на Волині», - каже лектор.

Марія Панас розповіла про компанію «Тімак Агро Україна», яка існує на світовому ринку вже більше 60 років і представлена різними галузями виробництва. Розпочалася діяльність компанії із виробництва кальцію для розкислення ґрунтів, потім фахівці почали додавати макро- і мікро- елементи, а згодом ввели біостимулятори, що вирізняють фірму з-поміж інших виробників.

 

 

«Виробляється дуже багато продуктів: це і біостимулятори, і гранульовані добрива, і водорозчинні добрива…Також фермерам пропонуються мікрогранульовані добрива для внесення у насіннєве ложе. Що цікаво, це дуже дрібна гранула, розмір якої менший від насінини маку, і яка вноситься прямо до насінинки рослини», - розповідає Марія Панас.

Продукт-менеджер компанії поділилася інформацією щодо діяльності дослідних лабораторій, об’ємів теплиць, у яких спеціалісти в різних куточках світу випробовують добрива, аби потім запропонувати їх фермерам. Крім того, працівники компанії постійно контактують з фермерами, аби дізнатися про існуючі проблеми у вирощуванні культур та запропонувати вирішення низки актуальних питань.

Крім того, лекторка розповіла студентам про різні види добрив та методику їх правильного вибору. Надзвичайно важливо, каже фахівець, правильно вносити живлення і брати до уваги погодні умови, адже це ті фактори, на які часто фермери можуть закривати очі, однак саме від цього залежить дієвість добрива, а відтак і врожайність. Разом зі студентами представниця компанії «розібрала» хімічний склад добрив, різновиди та вплив на різні види культур. Молодь ознайомилася із практичними аспектами роботи в агрономії та в агро-компанії, зокрема.

Відділ іміджу та промоції