Перейти до основного вмісту

СТУДЕНТИ МАШИНОБУДІВНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
ВІДВІДАЛИ НАЙБІЛЬШУ В УКРАЇНІ ПТАХОФАБРИКУ

29 травня на запрошення однієї з провідних агропромислових компаній України – ПАТ «Миронівський хлібопродукт» студенти машинобудівного факультету Луцького НТУ відвідали ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА».

Група компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» займається рослинництвом, вирощуванням батьківського поголів’я курчат-бройлерів, виробництвом м’яса курчат-бройлерів, виробництвом комбікормів, м’ясопереробкою та іншими видами сільськогосподарських робіт.

На зустрічі зі студентами фахівець з навчання та розвитку персоналу центрального офісу Крістіна Григоренко розповіла про особливості роботи агрохолдингу та його філіалів.

Фахівці ПАТ «Миронівський хлібопродукт» зацікавилися нашими студентами та організували фінансову підтримку для приїзду на ознайомчу екскурсію. Із декількох найбільших виробництв нашим студентам було запропоновано відвідати ТОВ «Вінницька птахофабрика», яка є найбільшою в Україні. Зважаючи на спеціалізації на машинобудівному факультеті, для екскурсії був обраний забійний комплекс, який є одним з найкращих і найсучасніших у Європі.

Птахофабрика знаходиться в місті Ладижин Вінницької області та випускає відому українському споживачеві продукцію під ТМ «Наша Ряба». До складу птахокомплексу входить комплекс із вирощування птиці – 24 зони вирощування по 38 пташників на кожній. Посадка на одній зоні вирощування складає понад 1,550 млн. голів птиці (збереження – 97%). Окрім того, обов’язковою частиною бройлерної птахофабрики є інкубаторна станція, що повністю задовольняє внутрішні потреби птахофабрики, а також комплекс із переробки курчат-бройлерів і дистрибуційний центр. Птахофабрика повністю автоматизована та оснащена найсучаснішим устаткуванням. Також на підприємстві впроваджені новітні енергозберігаючі технології. Продукція виготовляється відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки та постачається у всі країни Європи, Азії та Африки.

 

Найбільше студентів уразили масштаби виробництва та те, наскільки на птахофабриці все чисто і стерильно. Екскурсія завершилася позитивною нотою: обідом за одну гривню та розмовою про можливість майбутнього працевлаштування на виробництві.

Студенти змогли побачити всі етапи виготовлення продукції: від привезення живих курей на птахофабрику, їхнього забою, переробки, охолодження і до пакування готової продукції, яку постачають споживачам. Відкритість компанії припала до вподоби майбутнім інженерам, адже не кожен виробник харчової галузі готовий показати своє виробництво зсередини.

 

Студенти машинобудівного факультету висловлюють подяку ПАТ «Миронівський хлібопродукт» за фінансову підтримку екскурсії, а також – фірмі «Луцьк-Експрес», яка надала чудовий автобус та організатору екскурсії – доценту кафедри ОПВ Юрію Федорусю.

Ірина Лисик,
староста групи М-11