Студенти спеціальності «Транспортні технології» - переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

9 квітня 2020 року у Кременчуцькому національному технічному університеті ім. М. Остроградського  було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Транспортні технології (за видами транспорту)».

Галузева комісія розглянула 171 студентську наукову  роботу 234 авторів із названої вище спеціальності, що надійшли з 40 закладів вищої освіти. Відповідно, претендентами на перемогу Конкурсу ІІ туру було обрано 54 студенти з 25 вищих навчальних закладів.

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму транспортні технології (за видами транспорту) визначено переможцями чотирьох студентів Луцького національного технічного університету.

Так, дипломом ІІ ступеня нагороджено Доманського Михайла Петровича (ст. гр. ТТс -21), робота на тему «Покращення ефективності функціонування міського пасажирського транспорту в зоні зупиночних пунктів», секція «Пасажирський транспорт», науковий керівник - Павлова Ірина Олексіївна, к.т.н., доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій;

дипломом ІІІ ступеня – Христюк Альону Олександрівну (ст. гр. ТТс -11), робота на тему «Заходи щодо підвищення ефективності діяльності транспортно-експедиційної компанії (на матеріалах ТОВ «Павертрейд»)», секція «Вантажний транспорт», науковий керівник - Дубицький Олександр Сергійович, к.т.н., доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій;

дипломом ІІІ ступеня – Слатова Івана Миколайовича (ст. гр. ТТм -11), робота на тему «Дослідження економічного впливу від інтеграції немоторизованого виду транспорту на вартість перевезення малогабаритних вантажів», секція «Транспортні засоби», науковий керівник - Мурований Ігор Сергійович, к.т.н., доцент, завідувач кафедри автомобілів і транспортних технологій;

дипломом ІІІ ступеня – Матвіїшина Дмитра Сергійовича (ст. гр. ТТс-21), робота на тему «Аналіз та прогноз аварійності на дорогах України», секція «Організація та безпека руху транспортного засобу», науковий керівник - Кищун Володимир Андрійович, к.е.н., доцент кафедри автомобілів і траспортних технологій.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт й бажаємо їм творчої наснаги, професійного зростання та нових перемог!

Кафедра АТТ