131 Прикладна механіка:

Металообробне обладнання та роботизовані виробничі системи /

METALWORKING MACHINERY AND ROBOTIC PRODUCTION SYSTEMS

(бакалавр)

Основою ОПП «Металообробне обладнання та роботизовані виробничі системи» є перевірена часом, необхідна для розвитку суспільства інженерна діяльність, що гарантує стабільну актуальність отриманої кваліфікації і не залежать від впливу тимчасових модних тенденцій, які періодично виникають в освітній галузі. Металообробні верстати складають основу обладнання виробництв об’єктів техніки, визначають рівень їх розвитку та головні характеристики. Загальний аналіз структури оснащення сучасних високотехнологічних виробництв чітко відображає тенденцію до підвищення рівня взаємодії між їх окремими об’єктами та збільшення частки використання роботів у процесах обробки.

Мета програми: забезпечити умови формування і розвитку бакалаврами програмних компетентностей, що дозволять їм оволодіти основними знаннями, уміннями, навичками, необхідними для подальшої професійної та професійно- наукової діяльності.

Сфера професійної діяльності випускника: в галузі проектування, виробництва та експлуатації технічних систем, створення виробничих систем, що утворені шляхом багаторівневої взаємодії верстата і комплексу додаткового обладнання з використанням роботів.

Працевлаштування: інженер-програміст верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ); інженер-програміст роботизованих виробничих систем; фахівець у сфері CAD/CAM/CAE технологій; фахівець в сфері проектування та програмування мехатронних систем; інженер з якості, стандартизації та контролю; інженер-конструктор; інженер-технолог. Телефони:

• декан факультету Мурований Ігор Сергійович  050-678-82-81
  • відповідальний секретар приймальної комісії Бандура Ірина Олександрівна  096-543-89-89
  • відповідальна за профорієнтацію на кафедрі Гулієва Наталія Михайлівна  050-105-49-28