Перейти до основного вмісту

Однією з найбільш затребуваних професій двадцять першого століття є професія юриста. Бізнес і політика, комунальна та соціальна сфери нерозривно пов’язані з юриспруденцією.

Будучи кваліфікованим юристом, можна не побоюватися того, що завтра залишишся без роботи – потреба суспільства в юридичних послугах зростає з кожним днем.

Без юристів неможливо уявити собі сучасну судову і законодавчу систему, органи виконавчої влади теж мають потребу в послугах кваліфікованих фахівців з юридичних питань.

У настільки високій затребуваності даної професії немає нічого дивного, адже юрист – це перш за все людина, яка відмінно орієнтується в тонкощах законодавства і вміє вчасно розпізнавати і оминати різні «підводні камені», яких дуже багато в будь-якій сфері людської діяльності.

Заручитися підтримкою досвідченого юриста – значить убезпечити свій бізнес від неприємних несподіванок. Саме тому власники середнього і великого бізнесу завжди раді прийняти на керівну посаду людину з юридичною освітою.

Юрист – це одна з найбільш престижних та високооплачуваних професій у цивілізованому суспільстві. Кожному потрібен свій юрист, як і свій лікар.

Юрист – це звучить солідно і переконливо, фахівці з права з давніх пір займають високе становище в суспільстві і користуються повагою всіх верств населення.

Бакалаври спеціальності «Право» можуть працювати в усіх сферах суспільного життя, зокрема: в органах виконавчої та судової влади, місцевого самоврядування, у громадських організаціях, на підприємствах та в організаціях усіх форм власності юрисконсультом, спеціалістом державної служби, спеціалістом відділу реєстрації актів цивільного стану, керуючим справами (секретар) виконавчого комітету, секретарем судового засідання, відповідальним секретарем судової колегії, судовим розпорядником, помічником адвоката, помічником нотаріуса, секретарем адміністративних органів; організатором діловодства в системі судочинства; помічниками керівників підприємств, установ та організацій.

Практичний досвід здобувачі вищої освіти можуть отримати через надання реальних правових послуг малозахищених верст населення на базі юридичної клініки «Veritas»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Умови вступу бакалавр ПЗСО

Бюджет

Контракт

081 ПРАВО

Національний мультипредметний тест 2022 + мотиваційний лист

Національний мультипредметний тест 2022 + мотиваційний лист