Перейти до основного вмісту
ГРС

ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМИ

Від мішленівських рецептів до золотих ключів готельних мереж, які відкривають двері у розвиток вашої кар’єри. Ця спеціальність для тих хто зачарований готельно-ресторанною справою і, можливо, навіть мріє про відкриття власного готелю чи ресторану в майбутньому. Готельно-ресторанна справа – це організм, що функціонує без упину, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Готельно-ресторанна справа – це якісна підготовка та кадрове забезпечення ерудованих і компетентних, з креативним мисленням, здатних до швидкої адаптації в сучасному бізнес-середовищі, що сприяє їхній соціальній мобільності та стійкості на ринку праці, а також здійснення дослідницько-інноваційної діяльності функціонування індустрії гостинності України та за її межами.

Давно мріяв про власний готель, передивився всі сезони «майстер шеф» і «ревізор»? Тоді спеціальність «Готельно-ресторанна справа» точно для тебе. Базові основи проектування готелів, менеджмент і маркетинг в готельній справі. Від клінінгу до рецепції, від покоївки до адміністратора..ти будеш знати все..і найголовніше.. з практичної точки зору. Ну і звісно, який готель без ресторану? Про технологію і традиції приготування страв, ресторанний сервіс і обслуговування, про сервірування столу і вибір обладнання в твій майбутній ресторан. Спеціальність «Готельно-ресторанна-справа»: будуй своє майбутнє з нами.  

УМОВИ ВСТУПУ

Умови вступу(бакалавр ПЗСО)

Умови вступу (бакалавр на основі МС, МБ, ФМБ)

Умови вступу(магістр)

ЗНО 2020-2021р,

НМТ 2022 р, НМТ 2023 р.

+ Мотиваційний лист

ЗНО 2020-2021р,

НМТ 2022 р, НМТ 2023 р.

+ Мотиваційний лист

ЄВІ + вступне фахове випробування

в університеті  + Мотиваційний лист

КОНТАКТИ

43000, м. Луцьк, вул.. Львська, 75, каб. 239

+380 (96) 543 89 89, приймальна комісія

+380 (95) 835 71 79, +380 (96) 315 72 44,  кафедра ТіГРС

tgrs@lntu.edu.ua

https://www.facebook.com/103794481989864/

https://www.lntu.edu.ua/uk/kafedra-turyzmu-ta-hotelno-restorannoyi-spravy

ПЕРЕВАГИ

Готельно-ресторанна справа – одна з найперспективніших спеціальностей на сучасному етапі розвитку економіки. Фахівці з готельно-ресторанної справи займаються організаційно-управлінською, господарською, комерційною, інвестиційною та науково-дослідною діяльністю у сфері ресторанного господарства, готельного господарства та виставкової діяльності.

Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має за мету максимально забезпечити високий рівень комфорту та задовольнити культурні запити гостей. На ринку праці попит на фахівців готельної і ресторанної галузі постійно зростає, як у світі та Україні загалом, а також Волині зокрема, що вимагає підготовки фахівців високого рівня.

Спеціалісти з готельної і ресторанної справи спроможні очолювати роботу у готельних та туристичних комплексах різних типів (мотелях, кемпінгах, ботелях, флайтелях), санаторно-курортних закладах, пансіонатах, будинках відпочинку, профілакторіях, санаторіях, у підприємствах ресторанного господарства різних типів (ресторанах, барах, кафе і т.д.), працювати у їх структурних підрозділах.

Пропонуємо тобі долучитися до нашої команди. З НАМИ СТАЮТЬ УСПІШНИМИ, БО…

•    працюємо з професіоналами

•    пропонуємо міжнародні практики

•    навчаємося в сучасних лабораторіях

•    постійно драйвимо, креативимо

•    створюємо власний бізнес

ГРС