Наші люди всюди: студент ЛНТУ про можливості фахової практики за кордоном

Луцький національний технічний університет піклується про те, аби студенти мали можливість здобути не лише теоретичні знання, але й оволодіти практичними навичками, успішно працевлаштуватися і, водночас, побачити світ.

Саме для цього відділ міжнародних зв’язків університету налаштовує співпрацю із багатьма іноземними партнерами та створює максимум можливостей для того, аби молодь могла спробувати свої сили у міжнародних компаніях та вигідно влаштуватися на роботу.

Німеччина практика

За такими програмами стажування та працевлаштування лише за останній час відвідали Німеччину четверо наших студентів. Поділився враженнями від участі у програмі, перспективами професійного зростання та можливостями заробітку, студент факультету архітектури, будівництва та дизайну Владислав Сукмановський.

Німеччина практика 1

- За якою програмою ти їхав за кордон?

- Я їхав за програмою ТОВ «Профітім», «Практичне стажування та працевлаштування студентів в Німеччині». Також ця компанія супроводжувала нас протягом всього періоду проходження практики, допомагала долати мовний бар'єр, вирішувала всі питання, які у нас виникали, включно від від'їзду у Німеччину, до приїзду в Україну. Роботою цієї компанії я повністю задоволений.

Німеччина практика 2

- Де, власне, проживав і проходив практику?

- Я перебував у Німеччині, в місті Бінц (Північний схід Німеччини, земля Мекленбург-Передня Померанія). Проходив практику у готелі «Готель Аркона Др. Гуттере К.».  Мені особливо сподобалася природа цього місця, все чудове та прекрасне, хоча я був в холодну пору року.

Німеччина практика 4Німеччина практика 5Німеччина практика 6Німеччина практика 7

- У чому полягала твоя робота?

- Основна наша робота полягала в укладанні плитки на підлогу (з дотриманням усіх технологій). Також, у меншій мірі, виконували планування і благоустрій території та інші будівельні процеси. В нас був дуже хороший старший майстер (пан Feller), він підказував і допомагав нам у всьому.

Німеччина практика 7Німеччина практика 8Німеччина практика 9Німеччина практика 10

- Які враження та найяскравіші спогади залишилися після поїздки?

- Враження і спогади дуже чудові залишилися. Німці, включно з дирекцією готелю, ставилися до нас дуже добре, зважали на те, що ми студенти.

Крім того, нас дуже гарно прийняли, супроводжували протягом усього терміну проходження практики. Нарікань до нас не було, всі залишилися задоволеними.

Німеччина практика 11

- Що порадиш студентам ЛНТУ із власного досвіду, чи перспективними є подібні програми для них?

- Я хотів би від себе особисто сказати, що не потрібно нічого боятися, якщо якісь зміни є, то це на краще. Звісно буде страх, деякі побоювання на рахунок цього, перед поїздкою це особливо проявляється. Але потрібно це все перебороти. Не бійтеся нічого, краще спробувати, аніж потім жалкувати. І це не тільки стосується поїздки за кордон, а й всього іншого у вашому житті. Як не як, це - досвід.

Я бажаю студентам нашого Луцького національного технічного університету наснаги, великих можливостей та перспектив, впевненості у завтрашньому дні, а особливо, віри у себе!

Німеччина практика 12Німеччина практика 14Німеччина практика 15

Луцький НТУ пропонує чимало варіантів програм академічних обмінів для студентів, серед яких із можливістю працевлаштування за кордоном. Усі програми спрямовані на підсилення теоретичних знань та здобуття практичних навичок, окремі з них, на можливість додаткового заробітку. Головне – наші студенти можуть на вигідних умовах побувати у різних куточках світу, познайомитися із культурою та побутом іноземної молоді, знайти нові знайомства і відкрити  для себе нові перспективи розвитку!

Запрошуємо охочих долучатися до цікавих можливостей! Відділ міжнародних звязків чекає на вас для запитань та консультацій: http://d7.lutsk-ntu.com.ua/uk/international-connection

Відділ іміджу та промоції