Під час професійної зустрічі 29.10.2021 р. на підприємстві ТзОВ «Жасмін Лінжері» було підписано Договір про співпрацю та обговорено освітні програми «Технології легкої промисловості» (підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), «Фешн-індустрія» (підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), «Технології та дизайн у модній індустрії» (підготовка здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти), запроваджені на кафедрі технологій легкої промисловості Луцького національного технічного університету. Олена Володимирівна Віннік, заступник директора з питань управління персоналом розповіла, що ТзОВ «Жасмін Лінжері» зарекомендував себе на внутрішньому і зовнішньому ринках як успішне виробництво якісної продукції, а саме жіночої білизни різного асортименту, невпинно розвивається, збільшуючи асортимент своєї продукції. Зазначила, що в майбутньому є на меті розширення самого підприємства, відповідно, для збільшення штату працівників, в подальшому маємо потребу у професійних кадрах, що будуть компетентні в галузі легкої промисловості. Тому, зазначені освітні програми є актуальними і затребуваними на ринку міста, області і держави в цілому. На зустрічі було проаналізовано ефективність і якість поточних освітніх програм та їхніх освітніх компонент. Фахівцями виробництва було рекомендовано в професійних дисциплінах глибше вивчати процеси моделювання, проектування і дизайн жіночої білизни та корсетних виробів різного асортименту. Директор з якості Катерина Ігорівна Савицька наголосила на необхідність набуття студентами навичок з оцінювання якості жіночої білизни та корсетних виробів різного асортименту, володінням знань з основ управління якістю всіх етапів виготовлення зазначеної продукції і про сучасні нормативні документи, що регламентують якість сировини, готових виробів та технологічних процесів даного виробництва.