Перейти до основного вмісту

Луцький національний технічний університет є партнером  EIT RawMaterials. Повідомляємо вас та звертаємо вашу увагу на спільну ініціативу KIC EIT Jumpstarter. Сподіваємося ініціатива приверне вашу увагу і буде для вас корисною.

Програма EIT Jumpstarter має на меті створити стійкий вплив у Центрально-Східному та Південно-Європейському регіонах шляхом стимулювання інновацій та підприємництва в цій частині Європи. Концепція програми випливає з потреб інноваційної екосистеми цих регіонів. Протягом усієї програми дослідники прагнуть бути підприємцями та інноваторами, які навчаються у експертів-тренерів та наставників, які допомагають їм побудувати життєздатну бізнес-модель, підтвердити її, і якщо вона є стійкою, їх заохочують зареєструвати свою компанію. Ця програма може бути цікавою студентам, дослідникам або колегам, які хотіли б взяти участь у валоризації результатів своїх досліджень – відповідно до політики вашої організації – але не мають у цьому досвіду. Оскільки EIT Jumpstarter — це навчальна програма з можливістю створити стартап або спіноф та подальший прогрес у нашій інноваційній ніші в акселераторі EIT RawMaterials або програмі Booster, це безризикова діяльність.

Ця програма може бути цікава вашим дослідникам або колегам, які хотіли б взяти участь у валоризації результатів своїх досліджень –  але не мають у цьому досвіду. Оскільки EIT Jumpstarter — це навчальна програма з можливістю створити стартап або спіноф для вашої організації та подальший прогрес у нашій інноваційній ніші в акселераторі EIT RawMaterials або програмі Booster, це безризикова діяльність.

Якщо хочете дізнатися більше, наш партнер організовує інформаційний вебінар про програму 20 березня 2023 року о 13:00 – 14:00 CET, ви можете зареєструватися here.

Додаткова інформація доступна тут https://eitjumpstarter.eu/eit-jumpstarter-is-back-for-2023/

Кінцевий термін подачі заявки – 16 квітня 2023 року

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка,  звертайтеся за адресою  imre.gombkoto@eitrawmaterials.eu

Ця програма також для студентів магістратури та аспірантури. 

1