Unite! Стартова конференція у Вроцлавській політехніці за проєктом "Зелена трансформація в університетах України" 24-28 січня 2023 року.

За ініціативою Вроцлавського університету науки і техніки Unite! запросила до співпраці 7 українських університетів:

● Сумський державний університет

● Національний ТУ "Дніпровська політехніка"

● Харківський національний університет радіоелектроніки

● Луцький національний технічний університет)

● Одеський національний політехнічний університет

● Хмельницький національний університет

● Національний університет "Львівська політехніка"

Луцький національний технічний університет на стартовій конференції представляли: проф. Наталія Вавдіюк, доц. Ірина Абрамова, доц. Наталія Корецька.

ЗВО реалізовуватимуть проект «Зелена трансформація в українських університетах», що фінансується Національним агентством академічних обмінів. Головна мета – підтримати академічну спільноту України шляхом залучення партнерських установ до регулярних заходів у рамках програми Unite! У рамках програми Erasmus+ цю роботу виконуватиме спільнота Unite!, присвячена «Спільноті відкритих інновацій для зеленого переходу», очолювана Вроцлавським університетом науки і технологій. Друга, не менш важлива мета – налагодити постійну співпрацю між українськими університетами та Unite!, що сприятиме процесу післявоєнної відбудови країни, а також стане важливим кроком у процесі її інтеграції до Європейського Союзу.

Зустріч представників усіх університетів-партнерів з України та представників Unite!, у тому числі генерального секретаря альянсу Андреаса Вінклера, відбулась у Вроцлавському університеті науки і техніки з 25 по 28 січня 2023 року зв’язку із запуском проекту. У зустрічі також прийняли участь керівництво Вроцлавського університету науки і техніки. Учасники зосередились на розробці та затвердженні робочого плану проекту.

Завдяки фінансуванню Національного агентства академічних обмінів у розмірі 882 446 злотих (187 550 євро) проект буде реалізовано до 31 грудня 2023 року.