Вікенд – це завжди приємний час для відпочинку, пізнання нового, цікавих знайомств і яскравих вражень. Саме таким сьогодні видався LNTU WEEKEND, учасниками якого стали школярі та потенційні абітурієнти, їхні друзі та батьки і усі охочі поринути у світ сучасних технологій.

Попри складні для України часи, ми намагаємося створити максимально комфортні умови для нашого молодого покоління. Тож із вірою у ЗСУ, раді всіх зустрічати в нашому Луцькому національному технічному університеті.

Вікенд

Чого сьогодні тільки не було: стіни ЛНТУ вщент просочені новими ідеями, прогресивними технологіями, креативними задумами, творчими розробками і надсучасними винаходами. Сім локацій, у яких свої напрацювання представили науковці та студенти із семи факультетів ЛНТУ; авторські винаходи та розробки; інтерактиви, у яких кожен міг випробувати свої сили; майстер-класи та тренінги; яскраві виставки і головне – живе спілкування та незабутні знайомства.

вікенд

Більше того, гості заходу мали нагоду покавувати із ректором ЛНТУ Іриною Вахович, отримати особисті консультації від відповідального секретаря приймальної комісії Ірини Бандури та дізнатися усе про навчання в ЗВО від деканів факультетів.

Привітала гостей заходу ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона розповіла усе про університет, його структуру та освітні програми, новації, які активно впроваджує ЗВО, наукові підходи та яскраве дозвілля.

«Я надзвичайно рада вітати вас у стінах ЛНТУ. Сьогодні це університет змін, динаміки, зворотнього зв’язку, прекрасного соціально-психологічного клімату та відкритого спілкування студентів із деканами та ректором. Не легкий час сьогодні в Україні, але ми не зупиняємося та продовжуємо розвиватися, бо наше гасло цьогорічної вступної кампанії «З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ». Повірте іншого такого університету більше ніде немає», - наголосила Ірина Вахович.

вікенд

Про деталі вступної кампанії 2022 учасникам зустрічі розповіла відповідальний секретар приймальної комісії ЛНТУ Ірина Бандура. Вона детально зупинилася на правилах цьогорічного вступу, дала дієві поради щодо написання мотиваційного листа, зупинилася на термінах здачі НМТ та подачі документів у ЗВО. Кожен охочий дізнатися більше, отримав ще й особисті консультації.

Вікенд

Про те, наскільки цікаве студентське життя вирує у політесі, розповіла студентка Марія Бандура. Вона поділилася власними враженнями від навчання та дозвілля в ЛНТУ, закликала долучатися до спільнот університету у соцмережах та наголосила, що студентські часи – найяскравіші у житті, а найкраще місце для здобуття цих вражень – ЛНТУ.

Вікенд

Неймовірну кількість розробок представили науковці та студенти ЛНТУ, це і сучасний лазерний фрезер; 3D-принтер; робототехніка; система віртуальної реальності; сучасне програмування, колекції грошових купюр та монет; моделі одягу; художні картини і дизайнерські розробки; масштабні будівельні макети і ще багато іншого.

вікенд

Впродовж цілого дня, учасники вікенду могли на власні очі побачити цікаві технологічні розробки і спробувати науку на дотик, поринути у світ бізнесу та грошей, відчути смак подорожей, стати частиною ІТ-технологій, відвідати оновлений спорткомплекс, покататися на Баггі… і ще багато-багато усього іншого.

вікенд

У складні для України часи, команда ЛНТУ намагається зробите усе, аби забезпечити молодь якісною освітою, відбудувати країну та створити спільне успішне майбутнє. Саме тому, ми запрошуємо усіх охочих дізнаватися більше про світ науки, технологій і розвитку разом з ЛНТУ!