Перейти до основного вмісту

Впродовж кількох місяців поспіль в ЛНТУ тривала Школа проєктного менеджменту, під час якої десять команд із різних шкіл області навчалися писати проєкти та дізнавалися, як залучити кошти на їхню реалізацію.

фотофотофотофото

Організаторами Школи проектного менеджменту виступили Волинська обласна Мала академія наук спільно з Луцьким національним технічним університетом та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» й департаменту молоді і спорту Луцької міської ради.

фотофотофотофотофотофото

Передусім, учасники Школи повинні були пройти відбір, а згодом шкільні команди відвідували навчання. Школярі вчилися писати проекти, переносити власні ідеї на папір та шукати кошти на реалізацію проектів, зокрема, залучати спонсорів та грантодавців.

Різноманіття проектів вражає, адже напрацювання школярів стосувалися екології, роздільного збору сміття, висадки дерев, облаштування укриттів, створення просторів для навчання, облаштування майданчиків та встановлення освітлення.

фотофотофотофото

Привітала школярів із успішним проходженням Школи проектного менеджменту ректор ЛНТУ Ірина Вахович, відзначивши: «Сподіваюся, ви усі станете підприємцями у майбутньому. Я вимагаю, щоб ви в це повірили та йшли до цієї мети крок за кроком. Найманим працівником бути добре, якщо ви топменеджер, але найкраще бути власником свого бізнесу – це концепція нашого університету. Через школи бізнесу і права ми надаємо усі консалтингові послуги від самого старту і впродовж реалізації ідеї. Головне – повірити й захотіти», – наголосила Ірина Вахович.

фотофотофотофото

Своєю чергою, Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода відзначила важливість підтримки амбітних дітей, які прагнуть змін у країні: «Сьогодні тут зібралися амбітні діти. Вони хочуть змінювати свою школу, навколишній простір, свою громаду, область та загалом країну. Дуже важливо підтримувати таких дітей, адже будучи в школі, вони вже навчилися писати проєкти, ставити мету, описувати проблематику, проводити дослідження та опитування, дізнаватися актуальність ідеї та писати її бюджет. Ось цю амбітність потрібно скеровувати у правильне русло, адже саме такі молоді люди в майбутньому змінюватимуть нашу країну», – переконана Катерина Шкльода.

фотофотофотофотофото

Із вітальною промовою також виступила начальник відділу молодіжної політики департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Зарина Дацик. Вона зауважила, що кожен із проектів дуже індивідуальний та перспективний, а відтак обрати проект-переможець, який зможе принести соціальну користь, було надзвичайно складно.

фотофото

Утім, суддівська колегія таки визначила команду із найкращим проектом, зокрема ідею зі створення домедичних курсів. Відтак, молодь отримала сертифікат на десять тисяч гривень для реалізації проекту, й усі учасники Школи проєктного менеджменту отримали сертифікати про проходження навчання.