24 лютого – день, що увійшов в історію не лише нашої країни, а й цілого світу. Це день, який розтягнувся на цілий рік. Війна…
Та попри все, ми вистояли і не два-три дні, й не два-три тижні, а уже цілий рік ми гідно протистоїмо ворогу, російському агресору, який мріє знищити нас і нашу землю. Це рік сліз, болю й страху, але це рік єднання, міцних обіймів та надзвичайної підтримки.
З кожним днем ми стаємо ближчими до Перемоги і віримо, що тепер нарешті зможемо перегорнути ту сторінку календаря, під маркуванням «24 лютого» і таки зустрінемо нашу щасливу, вільну весну!
![Війна](/sites/default/files/inline-images/3FBB008C-50EE-45FC-A9FF-F5582AFCF78C.jpeg)