26 квітня 2015 року на 71-му році життя відійшов у вічність доктор технічних наук, професор, академік, ректор Луцького національного технічного університету Божидарнік Віктор Володимирович.

Не стало з нами Людини... Людини щирої, невтомної, справжньої.

Рідні і близькі, колеги і студенти, університет і улюблене місто залишилися без мудрого наставника, надійного друга, професійного освітянина та чесного громадянина.

Ми ніколи не зможемо повірити в те, що турботливий і завжди усміхнений Віктор Володимирович більше ніколи не переступить поріг університету, якому присвятив усе своє життя.

Глибоко сумуємо з приводу тяжкої втрати. Світла пам’ять про Віктора Володимировича назавжди залишиться в серцях великої університетської родини.

Хай буде пухом Вам рідна волинська земля!

Прощання з ректором Луцького національного технічного університету Віктором Божидарніком відбудеться 27 квітня о 19-й годині та 28 квітня об 11-й годині в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Луцька та після звершення чину похорону – на території університету (головний корпус, вул. Львівська, 75).