Для різностороннього розвитку студентів практикуємо в університеті зустрічі з представниками усіх груп стейкхолдерів, зарошуємо представників з виробництва, роботодавців, успішних підприємців.

Цього разу гостьову лекцію для здобувачів магістерського та бакалаврського рівнів вищої освіти спеціальностей 22 Дизайн, 191 Архітектура та містобудування, 192 Будівництво та цивільна інженерія провів Дмитро Дацюк – практикуючий дизайнер, директор дизайн-студії DESTYLE у м. Луцьку, викладач та автор курсів візуалізації, засновник школи візуалізації 3D ACADEMY.

ФАБД ФАБД ФАБД

Тема лекції «3D візуалізація у проектуванні та будівництві». Дмитро розповів, для чого виконувати 3D візуалізацію і чому не варто робити проєкт без неї – саме завдяки 3D візуалізації презентуємо основні ідеї проєкту, доносимо його якість, врешті, підтверджуємо свій професіоналізм.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

3D візуалізацією можна забезпечити створення фотореалістичного зображення майбутнього об’єкту.

Якщо є бажання працювати в 3D візуалізації, то рекомендація «minimum»: процесор -6 ядер, оперативна пам’ять – 16 Гб; відеокарта - 4 Гб. SSD -250 ГБ; програмне забезпечення 3DS MAX & CORONA RENDERER + навчання за методикою Дмитра Дацюка (гостьового лектора) через online уроки або офлайн. Можна розпочати з роботи у дизайн-студії, в архітектурному бюро, створювати власне портфоліо, виконувати замовлення.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД

Переваги роботи 3D візуалізатора – самостійне планування робочого графіку –  сам собі директор; заробіток не виходячи з дому; можливість бути з рідними, доглядати за дітьми чи домашніми улюбленцями; відсутність проблеми комунікацій.

Кафедра БЦІ