4 вересня – посвята першокурсників Луцького НТУ

У вівторок, 4 вересня, відбудеться урочиста посвята першокурсників Луцького національного технічного університету. Захід проводитиметься біля приміщення корпусу Б (вул. Львівська, 75).

Розпочнуться урочистості о 10:30 із зустрічі з деканами, заступниками, завідувачами кафедр та кураторами академічних груп свого факультету.

Зустрічі відбуватимуться у таких аудиторіях (вул. Львівська, 75):

-Технологічний факультет (ТФ) - ауд. 1 (головний корпус, 1-ий поверх);

-Машинобудівний факультет (МБФ) - ауд. 2 (головний корпус, 1-ий поверх);

-Факультет екології, туризму та електроінженерії (ФЕТЕ, раніше - ФЕПЕС) - ауд. 3 (головний корпус, 1-ий поверх);

-Факультет обліку і фінансів (ФОФ) - ауд. 36 (корпус Б, 2-гий поверх);

-Факультет бізнесу (ФБ) - ауд. 37 (корпус Б, 2-гий поверх);

-Факультет компютерних наук та інформаційних технологій (ФКНІТ) - ауд. 40 (корпус Б, 3-ій поверх);

-Факультет будівництва та дизайну (ФБД) - ауд. 401 (головний корпус, 4-ий поверх).

Урочисто-святкова посвята першокурсників розпочнеться о 12:00 біля корпусу Б. Детальний перелік святкових заходів буде оприлюднено згодом.

Інформаційний відділ Луцького НТУ