730 днів незламності – під таким гаслом була проведена бесіда для студентів спеціальності «Освітні, педагогічні науки».

Рівно 730 днів війни, 730 днів незламності, 730 днів болю, 730 днів сліз, 730 днів втрат, 730 днів віри, надії.

ФЦОСТ ФЦОСТФЦОСТ

24 лютого 2022 року – мабуть найважчий день в історії незалежної України. День, коли не просто почалася війна. День, коли було зруйновано спокій і благодать на нашій благословеній, намоленій Батьківщині. День, коли горіло і небо, і земля. І це стало початком кривавої війни, яка триває і дотепер. Війна прийшла в кожен український дім…

Боротьба України, рішучість і стійкість її народу стали джерелом натхнення для усього світу, демонструючи, що нас не залякати. Незламна воля України згуртувала весь демократичний світ навколо себе.

ФЦОСТФЦОСТ

Сьогодні, в другу річницю повномасштабного вторгнення, студенти пригадали початок війни хвилиною мовчання, чим вшанували памʼять воїнів, які віддали своє життя заради нашого майбутнього, пригадали також події, які відбувались протягом двох років, висловили подяку всім людям, які наближають нашу перемогу - лікарям, волонтерам, всім, хто працює і хто донатить, а особливу вдячність висловили нашим захисникам та захисницям.

ФЦОСТФЦОСТ

Слава ЗСУ та українському народу! Світла пам’ять Героям, які загинули за нашу Україну! Перемога буде за нами!

Софія Купрійчик, магістранка

спеціальності «Освітні, педагогічні науки»