Ми раді запросити вас приєднатися до нашого 9-го Міжнародного тижневого тренування  для викладацького та адміністративного персоналу  університетів,  що відбудеться з 1 по 5 квітня 2019 року. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з викладачами та адміністративним персоналом ваших університетів. Основна мета програми - ділитися досвідом роботи, інтернаціоналізувати існуючу практику та мережу з партнерами. Від  учасників  очікується презентація.

Робоча мова -  англійська.

Памуккале університет бере на себе також  організацію  культурної  програми протягом тижня, але всі витрати на поїздку, деякі семінари, частину харчування та проживання повинні покриватися учасниками (учасники можуть використовувати грант Erasmus Mobility).

Додаткова інформація за телефоном: +90 258 2963450

Памуккале університет ( Туреччина )