АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ
КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

На базі Луцького національного технічного університету 30-31 березня втретє відбувся другий етап конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення». Базовою кафедрою для проведення конкурсу вкотре стала кафедра приладобудування технологічного факультету.

Конкурс проводився за трьома секціями:

– метрологія та вимірювальна техніка;

– метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції;

– стандартизація та сертифікація товарів і послуг.

Науковий захід викликав значну зацікавленість у наукових колах, про що свідчить географія представлених робіт. У роботі конференції взяв участь 21 вищий навчальний заклад України. Загалом до розгляду на адресу оргкомітету було подано 39 робіт, виконаних 47 авторами.

За результатами роботи підсумкового засідання конкурсної комісії нагороди здобули 12 наукових робіт студентів вищих навчальних закладів, а саме: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Вищого навчального закладу «Одеська державна академія технічного регулювання та якості», Одеського національного політехнічного університету, Львівського національного аграрного університету, Сумського державного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету цивільного захисту України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Херсонського національного технічного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки.

Приємно відзначити, що перемогу – диплом І ступеня здобув представник нашого університету, студент групи МІВТм-51 Сергій Ярмолюк. Щиро зичимо йому творчих успіхів в подальшій науковій роботі!

Анатолій Ткачук,
викладач