Луцький національний технічний університет та Рада регентів університетської системи Джорджії, яка представляє Університет штату Джорджія (Атланта, США), уклали меморандум про співпрацю, що відкриває нові перспективи для міжнародного співробітництва в галузі освіти та наукових досліджень.

договір

Основною метою цього меморандуму є встановлення та розвиток взаємовигідних наукових, технологічних, освітніх та інших відносин між двома університетами. В рамках цієї співпраці передбачено реалізацію низки ініціатив, зокрема:

• обмін професорсько-викладацьким складом;
  • студентський обмін та програми навчання за кордоном;
  • створення спільних дослідницьких програм;
  • співпраця в галузі освітньої та економічної допомоги;
  • обмін науковою та освітньою літературою;
  • організація конференцій, семінарів та симпозіумів;
  • обмін аспірантами.
договір

Цей меморандум стане фундаментом для поглиблення академічних і наукових зв'язків між обома університетами, а також сприятиме обміну досвідом, знаннями та ідеями, що є важливим кроком у розвитку міжнародної освіти та науки.

Співпраця між Луцьким національним технічним університетом та Університетом штату Джорджія є свідченням прагнення обох сторін до розвитку глобальної науково-освітньої спільноти та створення нових можливостей для студентів і науковців обох країн.